הוצאת אזרחות רומנית - תותי-אשבל

הוצאת אזרחות רומנית

מי שנולד ברומניה ועלה לישראל זכאים לחדש את אזרחותם הרומנית וכמובן שהזוכים הגדולים לקבל אזרחות אירופאית הם אותם ילדים או נכדים.

הוצאת אזרחות רומנית כוללת מספר שלבים:

 1. המצאת מסמכים רלוונטיים, אשר לא תמיד בנמצא, לכן אנו כאן בשבילכם, משרדנו בארץ בשיתוף פעולה מלא עם משרדינו שבבוקרשט יוכלו לעזור לכם לקבל אזרחות ודרכון אירופאי גם ללא מסמכים כלל וכלל.
 2. על מבקש האזרחות לעדכן את משרדינו בנוגע לשינויים שחלו בחייו מאז שנולד. לאחר מכן, יקבל אזרחות . לאחר הוצאת אזרחות יוכל בעל האזרחות לבקש דרכון רומני.

נראה כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אשר ילידי הארץ מתעניינים במוצאם על מנת להוציא אזרחות אירופאית מסוימת שקנה להם אפשרות להוציא דרכון מסוים ובכן לקבל זכויות שונות. בראשית שנת 2007 נכנסה רומניה כחברה מן המניין לאיחוד האירופי, מסיבה זאת אזרחי רומניה זכאים למספר רב של זכויות אשר אינם מקבלים יתר אזרחי מדינת ישראל. הזכויות הניתנות הן: אפשרות להגר לכל מדינה החברה האיחוד האירופאי, אפשרות לעבוד בכל מדינה באיחוד האירופאי וללמוד במוסדות לימודים באירופה ללא תשלום או בתשלום מופחת שיכול לחסוך אלפי שקלים לקבלת תארים אקדמיים נחשקים והזכות לרכוש ולסחור בנדל"ן בכל האיחוד האירופאי ועוד זכויות שונות וטובות.

אזרחות פורטוגלית

פורטוגל היא מדינה החברה באיחוד האירופאי שנים רבות, דרכון אירופאי פורטוגלי מקנה זכויות רבות לבעליו. כיום ישראלים רבים מעוניינים לעבוד בחו"ל בצורה חוקית בין אם לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה. הדרכון הפורטוגלי מאפשר לכם לעבוד באירופה ולקבל זכויות שוות ומלאות בדיוק כמו כל אזרח השייך לאיחוד האירופאי. דרכון פורטוגלי מקנה בנוסף כניסה לארה"ב ללא ויזה, מעבר של סחורות בין מדינות אירופה, לימודים במחיר מוזל מאוד עם תנאי קבלה פחות נוקשים מאלו בישראל.

לחצו לבדיקת זכאותכם לדרכון פורטוגלי

הוצאת אזרחות רומנית – החוק קובע כי אזרחי רומניה לשעבר יוכלו לקבל חזרה אזרחות גרמנית ואף להעניק אותה לילדיהם או לצאצאיהם. הטבות אלו, מגבירות את הביקוש לקבלת אזרחות ובכן לאחר מכן הוצאת דרכון אירופאי שכרוך בהצגת אזרחות רומנית, דרכון רומני. החוק העיקרי המסדיר את כל נושא האזרחות הרומנית, נחקק בשנת 1991 ועודכן עם השנים, כך על מנת לבדוק זכאות עליכם להתעדכן בחוקים ולבדוק זכאות.

הוצאת אזרחות רומנית

מהן הקריטריונים לקבלת אזרחות רומנית?

הוצאת אזרחות רומנית, קבלת האזרחות, מותנית בתהליך בירוקרטי, כך שעליכם להציג מסמכים רלוונטיים לקבלתו ולהגיש בקשה מתאימה שלרוב לוקחת זמן רב. לעיתים מתקבל סירוב על הבקשה, כך שעליכם להגיש בקשת ערעור בבית משפט ברומניה, אך כאמור ישנם משרדי עורכי דין וגופים אשר מסייעים לבצע זאת מהארץ ללא צורך בסיבוכים מיותרים.

לאלה שנותרו אזרחי רומניה

בקטגוריה זו כלולים אלו אנשים שעזבו את רומניה ועלו לישראל בין השנים: 1950 ועד 1952 וגם אזרחים שעלו לישראל בין שנת 1964-1965. כל צאצאי אזרחים רומנים העונים לקריטריונים אלו , ראו: קבלת אזרחות רומנית, זכאים לקבלת אזרחות ללא הגבלת דורות. לעומת זאת, אזרחי רומניה אשר יצאו לאחר שנת 1971 ולא ויתרו על אזרחותם הרומנית או שאזרחותם נשללה מהם מכל סיבה, יכולים לקבל אותה בחזרה וגם ילדיהם אך רק קטינים.
במידה ומדובר צאצאים בוגרים להורים או סבים שנולדו ברומניה ושאזרחותם מכל סיבה נשללה מהם, יוכלו להגיש טפסים מתאימים ולקבל אזרחות עד לדור שלישי.

ראו עוד: חוק האזרחות הרומנית מתורגם לעברית

אם הנך חושב כי אתה או אחד מבני משפחתך זכאים לקבלת אזרחות רומנית, אל תהסס ופנה עוד היום אל משרדינו למיצוי זכויותיך, אנו נייצג אותך אל מול רשויות רומניה עד אשר תקבל את מבוקשך. 

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט