חידוש דרכון רומני - תותי-אשבל

חידוש דרכון רומני

חידוש דרכון רומני – יש לא מעט אזרחים אשר זכאים לדרכון רומני, או אנשים אשר בעבר החזיקו בדרכון רומני והם מעוניינים בחידוש דרכון רומני על מנת לקבל הטבות שונות. המחזיק בדרכון רומני, הוא ראיה לכך שהאדם שנושא אותו הינו אזרח של מדינת רומניה. את הדרכון הרומני ניתן לקבל רק לאחר קבלת אזרחות רומנית, כך שברגע שאדם קיבל את הדרכון הרומני למעשה הוא קיבל את הדרכון האירופאי שלו מאחר ורומניה הינה חברה באיחוד האירופאי. יש לא מעט אנשים המבצעים זאת על מנת לקבל הטבות שונות, ונראה כי הם רבות, כך שחידוש דרכון רומני יכול לסייע להם רבות במצבים שונים.

ההטבות למחזיקי דרכון רומני

אנשים אשר מחזיקים בדרכון רומני יכולים להתגורר באירופה באופן חופשי, הם יכולים לעבוד באירופה לפי היתר, לרכוש השכלה גבוהה בחינם או בתשלום נמוך יחסית לאוניברסיטאות בארץ, אם זה באוניברסיטאות או מכללות שונות בכל רחבי אירופה, הם זכאים להנחות משמעותיות בכל הקשור לרכישות נדל"ן וגם לרכוש נכסי נדל"ן באירופה באופן חופשי.

מעבר לכך, מחזיקי דרכון רומני, שהוא למעשה דרכון אירופאי, יכולים לנוע באופן חופשי בין מדינות שונות באירופה אשר חברות באיחוד האירופאי ויש לא מעט מדינות שכאלה. בנוסף לכך, בארצות הברית מתוקן חוק ההגירה אשר מגדיר כי – חברות חדשות בנאט"ו ובאיחוד האירופאי, יוכלו להצטרף לתוכנית האמריקאית בשם – visa waiver. דבר זה מקנה זכות למחזיקי דרכון אירופאי להיכנס לארצות הברית ללא צורך בויזה שזהו יתרון גדול לאלה שמעוניינים לטוס לארצות הברית מבלי לעבור תהליכים בירוקרטיים לצורך הוצאת ויזה.
את חידוש הדרכון יש לבצע בשגרירות רומניה, אך כאמור יש צורך להביא מסמכים רבים על פי הקריטריונים של שגרירות רומניה ונראה שהתהליך לא פשוט ודורש התעסקות רבה.

 

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט