הוצאת דרכון אירופאי - תותי-אשבל

הוצאת דרכון אירופאי

הוצאת דרכון אירופאי מחייבת החזקה באזרחות אירופאית או זכות לאזרחות אירופאית מאחת ממדינות האיחוד ובמרבית המקרים ניתן להחזיק באזרחות כפולה – גם ישראלית וגם אירופאית. בכדי לקבל דרכון אירופאי יש צורך בקרבת דם.

במידה ומדובר בקרבה מדרגה שנייה, עשויה האזרחות להינתן בעקבות עבודה, במידה ומגיש הבקשה הינו תושב זמני, במידה ומגיש הבקשה נישא לאדם בעל אזרחות אירופאית ועוד.

מסמכים, ניירת ואישורים לצורך קבלת דרכון אירופאי

לאחר קבלת אזרחות אירופאית או במידה ומגיש הבקשה נמצא בשלבים מתקדמים בתהליך אישור הבקשה, ניתן להתחיל בתהליך הוצאת דרכון אירופאי.

בכדי להוציא דרכון אירופאי יש לקבוע פגישה עם משרד עורכי דין תותי אשבל ואנו נטפל בכל הקשור לבירוקרטיה והניירת המתאימה.

הוצאת דרכון אירופאי מצריכה הצגת אישור אזרחות או לחילופין הצגת תעודה מזהה אשר מעידה כי מגיש הבקשה מחזיק באזרחות. כמו כן, אנו אחראים על זיהוי רישומי משרד הפנים של מדינת האזרחות.

בכדי לקצר את ההליך להוצאת הדרכון ולהימנע מטרטור מיותר, מומלץ לפנות אל עורכי דין תותי אשבל אשר יסייעו בתהליך הטיפול בבקשה, יגדיל את סיכויי ההצלחה וימנע טרחה מיותרת.

מה מקנה הדרכון האירופאי?

הוצאת דרכון אירופאי מאפשרת לאדם לגור ולעבוד במדינות האיחוד אשר פותחות בפני האדם חלון הזדמנויות לפיתוח אישי ומקצועי וצמיחה כלכלית. למרות שמרבית מדינות אירופה יקרות, השכר הממוצע ושכר המינימום בהן גבוה מהשכר בישראל בצורה משמעותית.

נוסף על כך, יכול המחזיק בדרכון האירופאי לנוע באופן חופשי בין מדינות האיחוד, ללמוד באוניברסיטאות בחינם או לקבל הנחות משמעותיות בשכר הלימוד ובמדינות מסוימות אפילו לקבל דמי מחייה. כמו כן, יכול בעל הדרכון האירופאי לפתוח עסק, לרכוש נכסי נדל"ן ועוד.

משרד עו"ד תותי אשבל מתמחה בהוצאת דרכון אירופאי ואזרחות אירופאית. במידה והנך סבור כי אתה זכאי לדרכון אירופאי, פנה עוד היום למשרד עו"ד תותי אשבל ובקשתך תטופל במהירות, מקצועיות ומסירות.

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט