הליך הגשת הבקשה - תותי-אשבל

הליך הגשת הבקשה

משרד עורכי דין תותי אשבל בוחן תחילה את הפוטנציאל לזכאות של כל לקוח ולקוח, להלן השאלות לצורך בדיקה ראשונית:

 1. מי נולד ברומניה ? (הורה, סבא, סבתא, סבא רבה, סבתא רבה).
 2. תאריך הלידה של יליד רומניה?
 3. באיזו שנה עלה ארצה יליד רומניה?
 4. שם עיר הלידה ברומניה?
 5. שמות פרטיים ושמות משפחה של האב והאם של היליד הרומני?
 6. איפה נישאו? בישראל או ברומניה?
 7. במידה ונפטרו, איפה נפטרו ומתי?

לקדם ההליך ישנה חשיבות רבה, אנו מאתרים בשבילכם כל מסמך ומסמך על מנת להתחיל בצורה חכמה יעילה וארגונית את כל ההליך עד לקבלת דרכון אירופאי.

משרד עורכי דין תותי אשבל אחראי על תרגומים לרומנית של המסמכים ממשרד הפנים כגון תעודת לידה, תעודה תמצית רישום וכו', אותם מסמכים מאומתים ע"י נוטריון וחתום בחותמת אפוסטיל המאשרת את אמיתות המסמך, לכן אנו כאן בשבילכם וזאת על מנת לחסוך את הבירוקרטיה בישראל וברומניה, משרדינו ברומניה ממתין לבקשות המגיעות אליו ממשרדינו בישראל, המשרד ברומניה בשיתוף פעולה מלא אתנו בקיא בכל נבכי החוק הרומני, המשפט והבירוקרטיה הרומנית.

הליך הגשת הבקשה – תהליך קבלת האזרחות הרומנית עד לדרכון אירופאי ביד עשוי לעיתים להיות מאוד מסועף ולהיתקל בלא מעט מעצורים, לכן פיתחנו מערך בשבילכם שיחסוך ללקוחותינו את כל הבעיות הסבוכות עד לקבלת הדרכון רומני המיוחל.

מהן הזכויות מחזיקי דרכון רומני?

רומניה הינה חברה באיחוד האירופאי, כך שאדם המחזיק בדרכון זה זוכה ללא מעט הטבות מצוינות אשר ניתנות לבעלי אזרחות אירופאית ההטבות הן – אפשרות להתגורר ברחבי אירופה, אפשרות לעבוד באירופה בכפוף להיתר עבודה, אפשרות ללמוד באוניברסיטאות מוכרות לעיתים ללא תשלום כלל או בתשלום נמוך, אופציה לרכוש שטחי נדל"ן, זכות לנוע חופשי בין מדינות האיחוד ועוד. למעשה, מגוון ההטבות הללות הם אלה שמושכים אנשים רבים להוציא דרכון רומני ולהחזיק בדרכון אירופאי לכל דבר.

כיצד נעשה התהליך?

הוצאת דרכון רומני, הוא תהליך הדורש זמן רב והבאת מסמכים בהתאם לנקבע בחוק. התהליך מתנהל על ידי השגרירות הרומנית ובה חוקים נוקשים בעניין זה. בשלב הראשוני, יש צורך בהוצאת אזרחות רומנית, אשר ניתנת לצאצאים של תושבי רומניה לשעבר. חשוב לציין כי תהליך זה יכול להיות מיגע ומתיש, לכן ניתן להיעזר בחברות שונות ומשרדי עורכי דין אשר להם את כל הידע הנדרש לנווט אתכם בצורה המהירה ביותר לצורך הוצאת האזרחות והדרכון.

חברות ומשרדי עורכי דין אשר מציעים את שירות הליווי, הינם בעלי ניסיון רב ומכירים היטב את הבירוקרטיה והכללים הנוקשים ויוכלו לספק לכם גם שירות מרגום מסמכים אשר חתומים על ידי נוטריון מוסמך לכך. אם כן, חברות אלו יוכלו לחסוך לכם טרטור רב וכאבי ראש.

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט