דרכון רומני זכאות - תותי-אשבל

דרכון רומני זכאות

דרכון רומני זכאות – זה לא סוד כי אנשים רבים בעלי אזרחות אירופאית כל שהיא פוקדים זה אחר זה שגרירויות שונות על מנת לקבל אזרחות אירופאית ולזכות בזכויות רבות. גם אזרחים אשר נולדו לעולים חדשים מרומניה, זכאים באופן אוטומטי לקבל אזרחות אירופאית, מאחר שב – 1 לינואר בשנת 2007 מדינת רומניה חברה למדינות האיחוד האירופאי. האיחוד האירופי הוא התאגדות של 28 מדינות מרחבי אירופה, בעלות מאפיינים של מדינת-על אחת. מדינות אלו מכילות מספר דברים משותפים כמו – פרלמנט, חוקים, כלכלה משותפת, מטבע אחיד שהוא – האירו ועוד סממני ריבונות נוספים.

למעשה, כל המחזיק באזרחות רומנית, באופן אוטומטי זכאי לדרכון אירופאי אשר מקנה לו לא מעט זכויות מצוינות בכל רחבי אירופה כמו – אפשרות לרכוש ולסחור בנדל"ן בכל רחבי אירופה, אפשרות להתגורר ולעבוד באירופה על פי היתר, אפשרות ללמוד באוניברסיטאות ולרכוש תארים אקדמיים נחשקים ועוד זכויות רבות אשר מצדיקות את הבירוקרטיה הרבה ואת הקושי בקבלת אזרחות רומנית.

מי זכאי לקבל אזרחות רומנית?

ראשית יש מספר קריטריונים בסיסיים לקבלת האזרחות והם: אלו שמלאו להם 18 והוריהם או הורי הוריהם נולדו ברומניה והאזרחות הרומנית נשללה מהם מכל סיבה שהיא, מי שוויתר על אזרחותו הרומנית מכל סיבה או שהיא נשללה ממנו, יוכל לקבל אותה חזרה לו ולילדיו.
מעבר לכך ישנם אנשים נוספים שזכאים לקבל אזרחות, במידה והם אלו שנותרו אזרחי רומניה: יוצאי רומניה שעלו ארצה בין השנים -1952 -1950 כולל אנשים שעלו לישראל- משנת 1964 ועד סוף 1965, הינם זכאים לקבל אזרחות רומנית וגם כולל הצאצאים שלהם ללא שום הגבלת דורות.
ישנה עוד קטגוריה של אנשים אשר זכאים לאזרחות והם: צאצאים בוגרים שהוריהם או הורי הוריהם נולדו ברומניה ואזרחותם נלקחה מהם מכל סיבה, בין אם הם ויתרו עליה או שהיא נשללה מהם עקב קבלת אזרחות אחרת, אנשים אלו יכולים עד דור שלישי כולל, להגיש בקשה לקבלת אזרחות בשגרירות רומניה.
חשוב לציין כי תהליך הגשת הבקשה דרך שגרירות רומניה היא מסורבלת וקשה, לכן תוכלו להיעזר בעורכי דין אשר מציעים ליווי מקצוע עד לקבלת האזרחות.

חושבים שאתם זכאים לדרכון רומני – התקשרו עוד היום – 03-6228080

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט