עורך דין אזרחות פולנית - תותי-אשבל

עורך דין אזרחות פולנית

ישראלים רבים הינם צאצאים של פולנים, אך לא רבים יודעים כי ילדיהם של תושבי פולין זכאים להוצאת דרכון פולני אשר מאפשר לבעל הדרכון לקבל דרכון אירופאי. למרות שפולין אינה מקשה על תהליך קבלת הדרכון, לא כולם יכולים להוציא דרכון פולני שכן על מנת לקבלו יש להיות צאצא של יוצא פולין.

דרכון פולני מקנה למי שמחזיק בו את האפשרות לקבל אזרחות פולנית ולנסוע לאירופה לכל מטרה- טיול, לימודים, קידום עסקים ועוד. באירופה יוכל ליהנות מלימודים עם סבסוד או ללא תשלום כלל.

כיצד מתבצע תהליך קבלת האזרחות הפולנית?

ישראלים שזכאים לקבלת האזרחות יכולים לפנות אל משרדינו עורכי דין תותי אשבל. אנו נבצע בדיקה ונוודא כי המעוניין באזרחות אכן זכאי לקבל אזרחות פולנית. בצורה זו,יוכל מגיש הבקשה לחסוך אנרגיות, כספים וזמן.

נוסף על כך, נספק ללקוחותינו ייעוץ והדרכה, להסביר לו אילו מסמכים יש לצרף לבקשת האזרחות ולספק אישורים על תעודות.יש לציין כי חוסר מידע ואי קבלת מסמכים דרושים עלול לפגוע בסיכויים של ישראלים רבים לקבל אזרחות פולנית.

משרד עורך דין תותי אשבל, יוכל להקל על התהליך ולאפשר ללקוח לקבל את מלוא זכויותיו. אם אתם מעוניינים לזרז ולייעל את התהליך, לחסוך זמן ודאגות מיותרות הכרוכים בהליך בירוקרטי, מומלץ עבורכם לפנות למשרדינו.

הסדרת ענייני רכוש בפולין

לא מעט יהודים אשר התגוררו בפולין היו אמידים ביותר ובעלי רכוש ונכסים. הגשת בקשה עבור דרכון פולני עשויה להתבצע בכדי להשיב רכוש של סבים או הורים אשר התגוררו בפולין.במידה ורכוש המשפחה היה שייך לבני המשפחה לפני המלחמה או במידה והוא הולאם, יכולים הילדים או הנכדים לדרוש את החזרת הרכוש או להוציא דרכון פולני אשר יקל על התהליך.

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט