עורך דין אזרחות רומנית - תותי-אשבל

עורך דין אזרחות רומנית

הדרכון הרומני הינו דרכון אירופאי ובשל כך הוא מבוקש ביותר.

דרכון אירופאי מקנה לבעליו את הזכות לטייל ברחבי אירופה, ללמוד בחינם במדינות אירופאיות שונות (או ללמוד בעלות נמוכה ביותר), לעבוד באירופה, לשכור ולרכוש נכסי נדל"ן ועוד.

במידה ובחר בעל דרכון רומני להימצא במדינה אירופאית בה עלות הדיור, המחייה וכו' נמוכה יותר מישראל, הוא יוכל להפחית את ההוצאות ולשפר את רמת חייו.

הזכאים לקבלת אזרחות ודרכון רומני כוללים 3 קטגוריות

 1. עולים מרומניה אשר מחזיקים באזרחות. גם ילדיהם של העולים זכאים לקבלת אזרחות ובכדי לקבלה, יוכלו להגיש בקשה בעזת משרדינו עורכי דין תותי אשבל. כמו כן, יוכל אזרח רומני אשר עזב את רומניה לאחר שנת 1971 ולא ויתר על אזרחותו הרומנית להגיש בקשה לחידוש אזרחותו.
 2. אזרחי רומניה אשר וויתרו על האזרחות הרומנית וילדיהם – במידה והלל הינם בני 18 ומטה.
 3. ילדי ונכדי אזרחי רומניה – עד דור שלישי אשר ויתרו על אזרחותם או לחילופין, במידה ואזרחותם נשללה מהם.

 

ענייני רכוש מעבר לים

בשנים 2001 ו- 2005 נחקקו ברומניה חוקים בנוגע לרכוש שנלקח או הולאם על ידי הקומוניסטים. לפי החוק, רשאים בעלי הרכוש לשעבר לדרוש את השבתו או לחילופין, לדרוש פיצויים במידה והממשלה הרומנית מכרה או הרסה אותו.

בעבר היו החוקים מוגבלים לשנה, כך שבמידה ובעל הרכוש התמהמה ולא תבע את זכותו בזמן, הוא איבד את האפשרות להחזיר את הרכוש אשר שייך למשפחתו.

מאחר והחוק שונה מאז הצטרפות רומניה לאיחוד האירופאי, גדלים סיכויי ההצלחה וניתן לפנות אל עורך דין אזרחות בכדי לשנות את פני הדברים.

להשיג את המטרות

עו"ד תותי אשבל אזרחות רומנית בעל ניסיון וותק העובד עם משרדינו היושב בבוקרשט , יוכל לסייע ללקוחותיו לקבל אזרחות ודרכון רומני אירופאי במהירות האפשרית.

כמו כן, יסייע עו"ד אזרחות להשיב את הרכוש אשר הולאם או לקבל פיצויים עבור רכוש אשר נמכר או נהרס על ידי הממשלה.

משרד עורך דין אזרחות רומנית כמשרדה של תותי אשבל, יוכל לאתר ולבדוק את הנכסים, לנקוט הליכים משפטיים ולהשיב את הרכוש לבעליו.

 • צור קשר איתנו

  מעוניין לשמוע אודות סיכוייך
  להוצאת דרכון אירופאי?
  חייג: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך
  בהקדם!

  שם

  טלפון

  מייל

 • בואו להתעדכן

 • © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל מומחים בהוצאת דרכון אירופאי לישראלים / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט