גיא תותי

שירותי נוטריון
מקצועי

אודות

משרדנו בעל וותק של למעלה מ-13 שנים במקצוע עריכת הדין, ועוסק בין היתר בתחום אזרחות אירופיאות ולרבות בייצוג יהודים שהם צאצאים למגורשי ספרד, במטרה להשיב להם את הזכות של קבלת אזרחות ספרדית, בהתאם לתיקון לחוק הספרדי אשר פורסם בפברואר 2014. מאז הצטרפות פורטוגל לספרד בשנת 2015 משרדנו פועל גם מול רשויות פורטוגל להשבת אזרחות פורטוגלית ליהודים מגורשי פורטוגל וספרד.

 

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עו"ד גיא תותי

בעלי ותק ומוניטין רב שנבנה בין היתר על סמך הניסיון העשיר וההצלחות לאחר טיפול באלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם במיצוי זכויותיהם של יהודים צאצאים של גירוש פורטוגל וספרד להשבת זכותם להיות אזרחים פורטוגלים אירופאיים.  משרדנו ידוע כבעל הצלחה מוכחת בהוצאת אזרחות ספרדית ופורטוגלית ליהודי, ואזרחויות אירפואיות בכלל.

למה אנחנו?
שירותי נוטריון

משרדנו, כאמור עוסק בתחום אזרחויות אירפואיות ולרבות במתן שירותי נוטריוני ובעל הסמכה של משרד המשפטים לערוך, לאשר, לייעץ ולאמת מסמכים משפטיים שונים על פי חוק נוטריון. 
חתימת הנוטריון מהווה בעיני בית המשפט לאימות המסמך ומעידה על מקוריות המסמך ועל רצון הצדדים לחתימה עליו. מפאת העובדה כי אישור הנוטריון נותן למסמך תוקף משפטי ומייתר את הדרישה להוכחה נוספת כי המסמך מאומת, קיימת דרישה בתכיפות גבוהה להמצאת אישור נוטריוני בהליכים משפטיים ומנהליים שוני בארץ ובחו"ל ולרבותי שירותי אפוסטיל, תרגומים ועוד.

דרכון פורטוגלי

הוצאת דרכון פורטוגלי מאפשרת תנועה חופשית ומגורים כאזרחים לכל דבר ועניין בכל מדינות אירופה, כניסה לארצות הברית ללא ויזה. לאחר קבלת הדרכון, אתם מקבלים אשרת עבודה של האיחוד האירופאי המאפשרת לכם לעבוד באירופה בצורה חוקית וללא כל חשש. אם אתם צאצאים למשפחות אשר גורשו מספרד ו/או פורטוגל, יש לכם זכאות לדרכון פורטוגלי או דרכון ספרדי למגורשי ספרד. אזרחות פורטוגזית (פורטוגלית) מאפשרת כניסה למספר מדינות נוספות שקשה או בלתי אפשרי להיכנס אליהן עם דרכון ישראלי או אפילו עם דרכון מזרח אירופאי, כמו למשל לאי באלי באינדונזיה, אם אתם רוצים לצלול באי ולהיכנס בכלל לאינדונזיה, באמצעות אזרחות פורטוגלית תוכלו לעשות זאת. בנוסף, אזרחות פורטוגלית מאפשרת לך ללמוד במוסדות אקדמאים אירופאים בכלל ופורטוגלים בפרט בשכר לימוד נמוך מאוד ואפילו במקרים רבים ללא כל עלות.

אנו מתחייבים להשיג את הדרכון המיוחל לאחר שמצאנו כי אתם עונים על הדרישות, ומתחייבים להחזר כספי מלא במידה ולא סופק.

מה אומרים
הלקוחות שלנו